Z Kartą Podarunkową
Edenred Twój pracownik
otrzymuje 65 zł więcej

edenred cash

Twoja Firma
podaruje

np. 500 zł

edenred +
edenred gift

dodatkowy prezent
od Partnerów Edenred

65 zł

edenred cart

Co zyska Twój pracownik
z kartami podarunkowi Edenred?

edenred gift

W 100% trafiony prezent – kartami podarunkowymi Edenred można płacić na całym świecie, w Internecie oraz używając płatności zbliżeniowych (Apple Pay i Google Pay™).

edenred gift

Pakiet świątecznych kuponów rabatowych o łącznej oszczędności do 3264 zł

edenred gift

Możliwość osobistego zaangażowania się w budowanie Szlachetnych Paczek na myedenred.pl

edender card

Wybrani partnerzy rabatowi Edenred

edenred logotype

edenred szlachetna firma

Co zyskasz jako
#SzlachetnyMikołaj?

edenred gift

Elegancki i łatwy do przekazania pracownikom prezent (z gwarancją szybkiej dostawy)

edenred order

Powierdzony certyfikatem status Szlachetnej Firmy, którego możesz użyć do wzmocnienia działań CSR oraz Employer Brandingu

edenred cash

Zwolnienie z PIT do 1000 zł na pracownika w roku podatkowym

Karty podarunkowe
dla dzieci pracowników

Karty zastępują tradycyjne paczki i podarunki rzeczowe, dając dzieciom swobodę wyboru wymarzonego prezentu.

Dodatkowo wybierając karty podarunkowe np. zamiast paczek, wspierasz Akademię Przyszłości i otrzymujesz Certyfikat Motywującej Firmy.

edenred cart

Karta podarunkowa - FAQ

Czy kartę podarunkową można finansować z ZFŚS?

Tak, Karta podarunkowa jest formą nowoczesnego podarunku dla pracownika. Jest to rodzaj benefitu, który otrzymują pracownicy od swojego pracodawcy na różne okazje (święta, Jubileusz), zwiększa ona lojalność z pracodawcą i zwiększa motywację do pracy.

Karta podarunkowa zapewnia efektywne wykorzystanie ZFŚS, zapewniając zwolnienie z podatku dochodowego od osób fizycznych do kwoty 1000 zł rocznie, karta przedpłacona traktowana jest jako świadczenie pieniężne.

Art.. 21 ust.1 Ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych z dnia 26 lipca 1991 r. (j. t. Dz. U. 2017, poz. 361, z późniejszymi zmianami): Wolne od podatku są: pkt 67). Wartość otrzymanych przez pracownika w związku z finansowaniem działalności socjalnej, o której mowa w przepisach o ZFŚS, rzeczowych świadczeń oraz otrzymanych przez niego w tym zakresie świadczeń pieniężnych, sfinansowanych w całości ze środków ZFŚS lub funduszu związków zawodowych, łącznie do wysokości nieprzekraczającej w roku podatkowym kwoty 1 000 zł; rzeczowymi świadczeniami nie są bony, talony i inne znaki, uprawniające do ich wymiany na towary lub usługi.

Czy kartą podarunkową można płacić przez Internet?

Tak. Karta podarunkowa jest przedpłaconą kartą Mastercard®, z funkcją płatności online, zbliżeniowych, z wykorzystaniem terminala płatniczego oraz przez telefon (Google Pay TM, Apple Pay).

Jak skorzystać z rabatów do karty podarunkowej?

Każdy użytkownik karty Edenred ma dostęp do platformy oszczędnościowej, logując się przez stronę myedenred.pl, oraz w aplikacji mobilnej Myedenred, również po wykorzystaniu środków pieniężnych z karty.

Czy istnieje możliwość wypłaty gotówki z bankomatu? Czy karta podarunkowa jest na PIN?

W portfolio Edenred oferujemy karty w trzech wariantach:
1. na podpis,
2. karta przedpłacona z PIN bez możliwości wypłaty środków z bankomatu oraz
3. karta przedpłacona z PIN z możliwością wypłaty środków z bankomatu.
O specyfikacji karty decyduje firma, która dokonuje zamówienia dla swoich pracowników.

Wypełnij formularz
i dowiedz się więcej

Administratorem Państwa danych osobowych jest Edenred Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-419) przy ul. Rozbrat nr 44a. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Państwem i udzielenia informacji o ofercie w oparciu prawnie uzasadniony interes administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) polegającym na skontaktowaniu się w związku z podaniem danych kontaktowych w takim celu. Ponad to, Państwa dane osobowe mogą być przetwarzane w celach marketingowych tj. wysyłka e-mailingu, wiadomości tekstowych czy kontakt telefoniczny, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora (art. 6 ust. 1 lit. F RODO) jeśli wyrażą Państwo na to zgodę. Więcej informacji o prawach, które Państwu przysługują i sposobach przetwarzania danych osobowych wyświetli się po kliknięciu przycisku więcej.