logo edenred

Karty podarunkowe bezpieczne dla pracowników i środowiska

arrow
arrow

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h

NIE SPAMujemy, wysyłamy e-mailingi zawierające informacje o nowościach.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Edenred Polska sp. z o.o. treści marketingowych, a w szczególności w celu otrzymywania e-mailingów i informacji o usługach, produktach i promocjach:

Zgodę można wycofać w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność zprawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Administratorem Państwadanych osobowych jest Edenred Polska sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Rozbrat 44a w Warszawie 00-419. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu skontaktowania się w kwestiach biznesowych, w związku z wypełnieniem formularza.W przypadku wyrażenia przez Państwa zgody,dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych. Więcej informacji o przysługujących Państwu prawach i przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.

scroll

Pracownicy płacą tak jak lubią zgodnie z trendem Mobile&Digital Trends

Karty podarunkowe Edenred są akceptowane na całym świecie, z możliwością płatności:

każdym terminalu płatniczym w Polsce i na świecie

Internecie

płatności zbliżeniowe Apple Pay– usługa dostępna tylko z kartami przedpłaconymi Edenred

płatności zbliżeniowe Google Pay™

Wybierając karty
podarunkowe Edenred

  • Dostarczysz pozytywnych emocji pracownikom, poprzez dodatkowy zastrzyk środków pieniężnych oraz wesprzesz projekty Szlachetna Paczka z Edenred lub/i Akademia Przyszłości.
  • Zoptymalizujesz koszty swojej firmy oraz pracownika, dzięki 2x wyższemu zwolnieniu z PIT i o 321 zł wyższemu odpisowi podstawowemu (ZFŚS).
  • Działasz zgodnie z trendem Green Pressure. Wzmocnisz wizerunek firmy dbającej o środowisko, zarówno wśród pracowników jak i partnerów biznesowych.

Pomagamy, bo razem
MAMY MOC!

Święta Bożego Narodzenia to czas dobroci, radości i pomocy najbliższym. Pomocy, którą możemy podarować wspólnie w ramach 5 edycji kampanii Szlachetna Paczka z Edenred.

Nadchodzące święta będą dla nas wszystkich inne, niż dotychczas. Okres pandemii uświadomił nam, jak w trudnych chwilach ważna jest troska nie tylko o siebie, ale i całe społeczeństwo. W tym roku Polacy zdali ten egzamin celująco.

Nie zatrzymujmy się, dalej możemy rozwijać idee mądrej pomocy. W te święta wspólnie wspierajmy potrzebujących łącząc podarunek dla pracowników ze społeczną odpowiedzialnością biznesu.

Tak zrobiło ponad 2 600 firm, które przez ostatnie 5 lat dołączyły do drużyny Szlachetna Paczka z Edenred.

Sylwia Bilska

General Manager Edenred Polska

Joanna Sadzik

Prezes Zarządu Stowarzyszenia Wiosna

To już 5 rok współpracy Szlachetnej Paczki i Edenred Polska. Łączą nas wspólne wartości – wartości, dzięki którym udowadniamy, jaki potencjał jest zamknięty w kompleksowych działaniach w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu. Radość dla pracowników i mądra pomoc niesiona potrzebującym – to efekty tego partnerstwa. Wybierając Szlachetną Kartę podarunkową budujesz w swoim miejscu pracy środowisko oparte na wartościach i zaangażowaniu.

W Szlachetnej Paczce wiemy, jak istotna jest systemowa pomoc. Nasza współpraca to jeden z przykładów na realizację idei mądrej pomocy. Zachęcam do skorzystania z limitowanej edycji Szlachetnych Kart podarunkowych Edenred. #DziękiTobie mogą zmienić historie rodzin w potrzebie. Dołącz do drużyny Szlachetnej Paczki i Edenred.

Karta podarunkowa - FAQ

Czy kartę podarunkową można finansować z ZFŚS?

Tak, Karta podarunkowa jest formą nowoczesnego podarunku dla pracownika. Jest to rodzaj benefitu, który otrzymują pracownicy od swojego pracodawcy na różne okazje (święta, Jubileusz), zwiększa ona lojalność z pracodawcą i zwiększa motywację do pracy.

Karta podarunkowa zapewnia efektywne wykorzystanie ZFŚS, zapewniając zwolnienie z podatku dochodowego od osób fizycznych do kwoty 2000 zł rocznie, karta przedpłacona traktowana jest jako świadczenie pieniężne.

Przepisy uchwalone w ramach tarcz antykryzysowych zwiększyły m.in. limit zwolnienia z PIT dla świadczeń pieniężnych przekazywanych pracownikom w ramach ZFŚS. Obecne regulacje przewidują, że z PIT są zwolnione świadczenia do 2 000 zł przekazane w 2020 r. i 2021 r. To dwukrotny wzrost dotychczasowego zwolnienia. Karty podarunkowe Edenred jako świadczenie pieniężne korzystają ze zwolnienia - w odróżnieniu do bonów, paczek lub innych podarunków rzeczowych.
(Podstawa prawna: art. 21 ust. 1 pkt 67 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.)

Dodatkowo dnia 13 lutego 2020 r. uchwalono ustawę o szczególnych rozwiązaniach służących realizacji ustawy budżetowej na rok 2020, która tym samym zmieniła ustawę z dnia 4 marca 1994 r. o Zakładowym Funduszu Świadczeń Socjalnych. Dzięki tej zmianie Ty i Twoja firma jesteście w stanie przekazać w 2020 roku pracownikowi zatrudnionemu w normalnych warunkach średnio aż o 321 zł więcej w stosunku do odpisu ze stycznia 2019 r.

Czy kartą podarunkową można płacić przez Internet?

Tak. Karta podarunkowa jest przedpłaconą kartą Mastercard®, z funkcją płatności online, zbliżeniowych, z wykorzystaniem terminala płatniczego oraz przez telefon (Google Pay TM, Apple Pay).

Jak skorzystać z rabatów do karty podarunkowej?

Każdy użytkownik karty Edenred ma dostęp do platformy oszczędnościowej, logując się przez stronę myedenred.pl, oraz w aplikacji mobilnej Myedenred, również po wykorzystaniu środków pieniężnych z karty.